O Firmie Energo-Term

Energo-Term - Technika Grzewcza i SOlarna

Firma ENERGO-TERM działa nieprzerwanie na rynku instalacyjnym od 1993 roku. Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji w zakresie nowoczesnych
i przyjaznych dla środowiska systemów grzewczych, wentylacyjnych, fotowoltaicznych i uzdatniania wody w oparciu o najnowsze rozwiązania i uznane technologie.

Oferujemy pełny zakres usług począwszy od fazy projektowania poprzez sprzedaż i dostawę urządzeń, wykonawstwo oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapewniamy doradztwo techniczne, pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania, profesjonalny montaż oraz koordynację inwestycji zarówno w zakresie budownictwa indywidualnego jak i przemysłowego.

Złoty Instalator

Za całokształt swojej działalności w branży instalacyjnej, w 2013 roku firma ENERGO-TERM otrzymała nagrodę Złotego Instalatora.

Urząd dozoru technicznego

W kwietniu 2020 roku firma ENERGO-TERM otrzymała certyfikat UDT uprawniający do montażu, konserwacji, serwisowania urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła

Posiadamy bogatą ofertę nowoczesnych urządzeń, którą stale dostosowujemy do najnowszych trendów obowiązujących na świecie, poprzez współpracę z czołowymi producentami z branży grzewczej.  

 

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wielu producentów m.in.: